Produktový list

Každá u nás objednaná samolepka je vyřezaná z barevných vinylových fólií na řezacím plotru. Po vyřezání do fólie se odstraní okolní a vnitřní zbytky, a tak vznikne samolepicí nápis nebo obrázek. Takto vyřezaná reklama a grafika je zcela bez nevzhledných průhledných okrajů.

Vyřezaná reklama a grafika se následně opatří přenosovou fólií.

Přenosová fólie drží jednotlivé díly grafiky pohromadě a Vy tak můžete nalepit Vaše texty a obrázky v jednom kuse.Samolepka se skládá ze tří vrstev


Speciální podkladový papír je z vrchní strany opatřen silikonovou vrstvou. I přes velmi silnou lepivost samolepicích nápisů a obrázků tato silikonová vrstva zaručuje velmi snadné odlepení od podkladového papíru. 

Přenosová fólie je opatřena lepidlem s nižší lepivostí. Nižší lepivost přenosové fólie je však dostatečně silná, aby došlo k přenesení samolepicích textů a obrázků z podkladového papíru na přenosovou fólii. Při následném polepu auta nebo polepu výlohy se samolepicí nápis nebo obrázek silně přilepí k podkladu.

Po nalepení polepů se přenosová fólie odstraní. Nižší lepivost přenosové fólie již nedokáže znovu odlepit samolepicí nápis nebo obrázek a tak nedojde k jejich nechtěnému odlepení.


Obsah balení

Součástí balení je kromě Vámi vytvořeného polepu také instalační sada, testovací vzorek a návod. Instalační sadu a testovací vzorek od nás dostáváte zdarma.