Vlastní polepy na auto

Reklama na autě je jeden z nejefektivnějších a nejlevnějších způsobů, jak propagovat Vaši firmu, službu nebo výrobek.

V našem unikátním online designeru si vytvoříte polep na Vaše auto přesně podle Vašich představ.

Vytvořit si můžete samolepicí nápisy s Vaším telefonním a emailovým kontaktem, webovou stránkou, informacemi o tom, jakou činností se zabýváte, informacemi o Vašich sociálních sítích, aj. K těmto samolepicím nápisům si můžete přidat samolepicí obrázky a vytvořit si tak vlastní profesionální reklamu na Vaše auto.
Pro zvýraznění samolepicích nápisů na Vašem autě střídejte menší a větší písmo. Hlavní nápisy dělejte větší a doplňující nápisy zase menší. Samolepicí nápisy můžete také zvýraznit změnou barvy nebo změnou fontu písma. Nepoužívejte však více jak 2 - 3 barvy a ne více jak 2 fonty písma. Reklamní polepy by pak mohly působit nepřehledně.


Čeho se při navrhování polepu na auto vyvarovat?

Při vytváření polepů na auto se vyvarujte příliš malým textům, které pak budou z větší dálky nečitelné a tím se sníží dosah Vaší reklamy. Minimální velikost samolepicích textu pro polepy aut doporučujeme 4 cm.
Vyvarujte se také polepení auta příliš mnoha texty. V takovém případě může být reklamní polep na Vašem autě nepřehledný a špatně čitelný. Pro polep auta vyberte takový text, kterým říkáte, v čem jste dobří nebo výjimeční.