Vlastní polepy na výlohu

Výloha Vašeho obchodu je jedinečnou reklamní plochou, která říká Vašim zákazníkům, kdo jste a čím se zabýváte. Reklamní polep výlohy je tudíž skvělý nástroj, jak propagovat Vaši prodejnu, službu nebo aktuální nabídku.

V našem unikátním online designeru si vytvoříte polep na Vaši výlohu přesně podle Vašich představ.

Vytvořit si můžete samolepicí nápisy na výlohy s názvem a logem Vašeho obchodu, informacemi o Vaší stálé nebo akční nabídce a slevách. Vytvořit si můžete také polep dveří či oken s informací o tom, jaká je otevírací doba Vaší prodejny. K označení prodejny můžete namísto textů využít i samolepicí piktogramy. V nabídce máme samolepicí piktogramy sociálních sítí, samolepicí piktogramy platebních karet, samolepicí směrové šipky, orientační značení aj.Vzorová výlohaPro zvýraznění samolepicích nápisů na Vaší výloze střídejte menší a větší písmo. Hlavní nápisy dělejte větší a doplňující nápisy zase menší. Samolepicí nápisy můžete také zvýraznit změnou barvy nebo změnou fontu písma. Nepoužívejte však více jak 2 - 3 barvy a ne více jak 2 fonty písma. Reklamní polepy by pak na výloze mohly působit nepřehledně.


Jak vytvářet polepy na výlohy?

Samolepicí nápisy pro polep výloh vytvářejte s ohledem na to, z jaké vzdálenosti se budou Vaši potenciální zákazníci na reklamní polepy dívat.

V případě, že se Vaše výlohy nacházejí na pěší zóně nebo v úzké ulici, zvolte velikost samolepicích nápisů spíše menší, aby reklama na výloze byla dobře čitelná zblízka. Například z přilehlého chodníku.
Pokud se Vaše výlohy nacházejí u frekventované silnice nebo v široké ulici, zvolte velikost samolepicích nápisů větší, aby reklamní polepy byly dobře čitelné z větší dálky. Například z projíždějících aut nebo z protilehlé strany ulice.

 

Jaké barvy zvolit na polepy výloh?

Při vytváření polepů výloh myslete na to, že samolepicí reklamní polepy budou jinak vypadat při rozsvíceném světle v prodejně a jinak při zhasnutém světle v prodejně. Proto doporučujeme volit spíše světlejší odstíny barev a bílou barvu. Tmavé odstíny barev nejsou příliš výrazné a dobře viditelné.