Rady a tipy

Jak pracovat s designerem

Práce v designeru je velice jednoduchá a intuitivní. Jako první krok vyberete "Šablonu", na kterou budete vkládat jednotlivé objekty a ty podle potřeby upravovat.


Co je to "Šablona"

Šablona je obrysový obrázek předmětu nebo prázdné plochy určené k polepu. Na ni následně vkládáte Vaše texty a obrázky. Díky tomu budete mít přesnou představu o tom, jak bude grafika vypadat na Vašem místě. 


Zásady navrhování

Navrhovat můžete dle vlastní fantazie za použití připravených obrázků a fontů písem. Designer Vás pouze omezí v minimální a maximální výšce objektů. Maximální výška je pro všechny objekty cca 56 cm. Minimální výšku má každý objekt jinou a najdete ji v katalogu Galerie a v katalogu Písmo.


Jak vytvářet více projektů najednou

Pokud chcete vytvářet více projektů najednou např. polepy na auto a polepy na výlohu, vytvořte si nejdříve jeden návrh. Až si budete jisti, že je Váš návrh hotov, jděte do "Košíku" a vyberte "Chci navrhovat další". Následně vytvářejte další projekt.


Nedělejte dvojí práci... Levá = Pravá

Při navrhování na auto nemusíte dělat stejný návrh na levou i pravou stranu. Stačí vytvořit návrh na jednu ze stran a při výběru druhé strany zvolte "ANO" kopírovat. Tímto zkopírujete návrh jedné strany na druhou.


Neměřte, máme to změřené

V případě auta nemusíte znát jeho rozměry, pouze vyberete značku a model ze seznamu. Jako podklad pro navrhování se Vám zobrazí obrysy s přesnými rozměry Vašeho auta. Díky tomu již není nutné nic měřit.

Videonávody


Příprava před lepením

  • Jak připravit podklad k lepení a co je k lepení potřeba, se dozvíte v tomto videu. 


Lepení textu

  • Jak správně a jednoduše nalepit Vaše texty se dozvíte v tomto videu.

Lepení obrázku

  • Jak správně a jednoduše nalepit Vaše obrázky se dozvíte v tomto videu.